Audyt Google Ads

audyt Google Adwords

Inwestujesz w reklamę online ale nie widzisz rezultatów? Chcesz sprawdzić stan swojego konta Google Ads i ocenić czy wykorzystywany jest maksymalny potencjał? A może chcesz sprawdzić efekty działania z agencją, z którą współpracujesz od wielu lat?

Niezależnie od Twojego motywu, serdecznie zapraszam na kompleksowy i rzetelny audyt Google Ads, podczas którego oceniam i rekomenduję w takich tematach jak:

  • struktura konta Google Ads – pomagam uporządkować i stworzyć wzór, który ułatwi proces monitorowania wyników
  • strategia ustalania stawek Google Ads – przyjrzę się temu w jaki sposób wydawane są Twoje pieniądze i sprawdzę, czy znajdzie się tu pole do optymalizacji
  • treść reklam – pomogę stworzyć bądź zasugerować treści, które zwiększają sprzedaż oraz konwersyjność witryny; nie wprowadzam żadnych zmian bez Twojej zgody
  • ustawienia i raporty Google Ads – mogę także pomóc uporządkować administracyjne aspekty zarządzania kontem, wspieram także w tworzeniu podstawowych raportów w panelu, w celu monitorowania wyników

To tylko kilka z przykładowych aspektów, na które zwracam uwagę podczas audytu Google Ads. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu – na dole strony znajduje się adres mailowy pod którym można się ze mną skontaktować.

szkolenie Google Ads

Szkolenie Google Ads w Poznaniu

Chcesz zacząć swoją przygodę z Google Ads lub pogłębić swoją wiedzę? Oferuję kompleksowe szkolenia Google Ads w Poznaniu zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Posiadam wszystkie certyfikaty reklamowe od Google (sieć wyszukiwania, sieć reklamowa, Google Shopping). Stawiam na praktyczne wykorzystanie umiejętności, szkolę i uczę różnych technik optymalizacji konta Google Ads. W przypadku firm, możemy wspólnie pracować nad konkretnym zagadnieniem.

Szkolenie Google Ads może obejmować takie zagadnienia jak:

  • konfiguracja i ustawienia konta Google Ads
  • tworzenie i optymalizacja treści reklam
  • omówienie kreacji banerowych i ich rodzajów (elastyczna reklama displayowa, reklama Discovery)
  • omówienie i konfiguracja Google Shopping i reklam zakupowych
  • reklamy video na YouTube – rodzaje, formaty, strategie ustalania stawek
  • raportowanie i monitorowanie konta Google Ads

Szkolenie stacjonarne Google oferuję tylko w Poznaniu. Jeżeli jesteś zainteresowany warsztatami online, sprawdź ofertę poniżej.

Szkolenie Google Ads online

Zapraszam na kompleksowanie szkolenie Google Ads online dla wszystkich osób prywatnych oraz firm, które nie są z Poznania. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę bądź pracować nad konkretnym zagadnieniem, wyślij zapytanie za pomocą przycisku poniżej, który wysyła maila bezpośrednio do mnie.

Wszystkie oferty przygotowuję na indywidualne zlecenie.

Jeśli jesteś zainteresowany specjalistycznym audytem Google Ads od eksperta z kilkuletnim doświadczeniem, poszukujesz szkoleniowca z zakresu Google Ads bądź chcesz zorganizować warsztaty online, nie wahaj się i napisz do mnie.

Udostępnij wpis w social mediach