Cześć, nazywam się Kinga Sroka i cieszę się, że jesteś. Zawodowo pomagam biznesom online istnieć w internecie.

Specjalizuję się w reklamach Google Ads, wykładam na uczelniach wyższych, piszę teksty dla portalu technologicznego DailyWeb. Swój warsztat marketingowy szlifowałam w agencjach digitalowych a także dużych organizacjach takich jak Allegro czy OLX Group.

Pracuję w digital marketingu od ładnych paru lat i w tym czasie bardzo mocno rozwinęłam kilka swoich projektów, w tym ten który napawa mnie dumą najbardziej – prowadzę konsultacje marketingowe oraz działania reklamowe pod marką Light Bubble Agency. Stacjonuję w Berlinie, działam globalnie w języku angielskim oraz polskim.

Czym się zajmuję?

  1. Strategia reklamowa – układam plan działania w mediach społecznościowych, prowadzę szkolenia biznesowe z Linkedina i sprzedaży online.
  2. Szkolenia Google Ads i Google Analytics – to mój główny konik, zatem poświęcam Ci tyle czasu, ile tego będzie wymagał Twój biznes. Nie musisz mieć zaawansowanej wiedzy o marketingu, aby zacząć w tym działać.
  3. Linkedin – zupełnie niespodziewany i wypadkowy element mojej działalności. Z ogromnego zamiłowania prowadziłam różne profile biznesowe i w ten sposób uznałam, że chciałabym się dzielić szerzej wiedzą z zakresu prowadzenia konta na Linkedinie oraz social sellingu.
  4. Reklamy w internecie – w wolnej chwili chętnie eksperymentuję z różnymi systemami reklamowymi i dokładnie wiem, który mógłby się sprawdzić w Twoim biznesie. Chętnie pomogę Ci dobrać idealny kanał marketingowy do działań.
  5. Marketing w Niemczech – ten pomysł dopiero kiełkuje w mojej głowie, ale już zebrałam całkiem pokaźną listę dobrych praktyk na rynki niemieckie. Zamierzam intensywnie wspierać polskie biznesy w skutecznym marketingu w Niemczech.

Jeśli chcesz, możesz też do mnie napisać bezpośrednio na maila kinga@lightbubbleagency.com.

Konferencje branżowe

Miałam przyjemność przemawiać na konferencji SEM Krk #17 a także Internet Beta – poniżej pełna rozmowa dla Grupy Icea, która została nagrana właśnie podczas tej konferencji. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i poznawać ludzi z mojej branży. Regularnie jeżdżę na konferencje marketingowe, gdzie ładuje swoje baterie do dalszej pracy i zawsze zbieram najciekawsze smaczki do testów i dalszego rozwoju.

Odcinek „Zapytaj o SEO” na temat GA z moim udziałem

Wpis gościnny z zakresu performance marketingu

Owocem mojej pasji, czyli pisania, jest niniejszy blog, jednak równie chętnie udzielam się w branżowych pismach. Mój debiut odnotowałam w nowym magazynie „Digital Now”, gdzie rozpisałam kroki wchodzenia na rynki zagraniczne z wykorzystaniem Google Ads. Kocham pisać i chętnie wspieram w tym innych.

Artykuł mojego autorstwa „Przygotowanie konta Google Ads na ekspansję zagraiczną”

Webinary digital marketing

Miałam przyjemność udzielać się ostatnio na webinarze organizowanym przez Deva Group w tematyce GA4. Prowadzenie szkoleń zarówno online jak i stacjonarnie wymaga sporego przygotowania, zatem zawsze czerpię ogromnymi garściami z feedbacku po takich wydarzeniach. W przyszłości marzy mi się moja własna seria webinarów.

Byłam jedną z prelegentek podczas webinaru

Inne

Zajmujesz się digital marketingiem i poszukujesz nowych pomysłów? Jestem kreatywna i uwielbiam odkrywać nowe dziedziny marketingu. Do tego mam zacięcie analityczne, stąd przede wszystkim kieruję się liczbami i danymi o Twoim biznesie.

Porozmawiajmy, skontaktuj się ze mną pisząc na maila kinga@lightbubbleagency.com bądź napisz do mnie bezpośrednio na Linkedinie.

Do przeczytania wkrótce!

Wyślij formularz

Certyfikaty Google Ads

Google Ads ShoppingGoogle Ads searchGoogle Ads Display