Cześć, nazywam się Kinga Sroka i cieszę się, że jesteś. Poniżej przedstawiam obszary, w których możemy znaleźć wspólny język i pole do współpracy. Jeśli chcesz, możesz też do mnie napisać bezpośrednio na maila witaj@kingasroka.pl.

Konferencje branżowe

Miałam przyjemność przemawiać na konferencji SEM Krk #17 a także Internet Beta – poniżej pełna rozmowa dla Grupy Icea, która została nagrana właśnie podczas tej konferencji. Poszukujesz nowej twarzy na swoją konferencję? Porozmawiajmy!

Swoją drogą – zastanawiasz się na wzięciem udziału w SEMKRK #20? Skorzystaj z kodu rabatowego PRELEGENTSEMKRK i zaoszczędź 10% na bilecie!

Odcinek „Zapytaj o SEO” na temat GA z moim udziałem

Wpis gościnny z zakresu performance marketingu

Owocem mojej pasji, czyli pisania, jest niniejszy blog, jednak równie chętnie udzielam się w branżowych pismach. Mój debiut odnotowałam w nowym magazynie „Digital Now”, gdzie rozpisałam kroki wchodzenia na rynki zagraniczne z wykorzystaniem Google Ads. Chętnie wesprę też Twojego bloga bądź książkę!

Artykuł mojego autorstwa „Przygotowanie konta Google Ads na ekspansję zagraiczną”

Webinary digital marketing

Miałam przyjemność udzielać się ostatnio na webinarze organizowanym przez Deva Group w tematyce GA4. Jeśli chcesz porozmawiać na temat potencjalnej współpracy w tym zakresie, zapraszam do kontaktu.

Byłam jedną z prelegentek podczas webinaru

Inne

Zajmujesz się digital marketingiem i poszukujesz nowych pomysłów? Porozmawiajmy, skontaktuj się ze mną pisząc na maila witaj@kingasroka.pl bądź napisz do mnie bezpośrednio na Linkedinie.

Do przeczytania wkrótce!

Wyślij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w postaci adresu mailowego przez stronę kingasroka.pl w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
Zaznaczając ten box wyrażasz zgodę na dołączenie do mojej listy mailingowej.
Udostępnij wpis w social mediach