Cześć, nazywam się Kinga Sroka i cieszę się, że jesteś. Zawodowo pomagam biznesom online istnieć w internecie.

Specjalizuję się w reklamach Google Ads, wykładam na uczelniach wyższych, piszę teksty dla portalu technologicznego DailyWeb. Swój warsztat marketingowy szlifowałam w agencjach digitalowych a także dużych organizacjach takich jak Allegro czy OLX Group. Obecnie mam przyjemność obejmować stery nad działaniami platformy Kaufland e-commerce na Polskę.

Pracuję w digital marketingu od ładnych paru lat i w tym czasie bardzo mocno rozwinęłam kilka swoich projektów, w tym ten który napawa mnie dumą najbardziej – prowadzę konsultacje marketingowe oraz działania reklamowe pod marką Light Bubble Agency. Stacjonuję w Berlinie, działam globalnie w języku angielskim oraz polskim.

Jak mogę Ci pomóc?

 • szkolenia Google Analytics 4
 • reklamy Google Ads
 • kompleksowe wdrożenie Google Analytics 4
 • audyt kont reklamowych
 • wdrożenie consent mode v2
 • migracja z Universal Analytics 360 na Google Analytics 4 360 (tylko do 30.06.2024!)

Czym się zajmuję?

 1. Google Ads – od podstaw, po audyt i wdrożenie, aż do analizy i optymalizacji. Rozpoczynamy od rozmowy o Twoim biznesie, przechodzimy przez teorię i praktykę a na końcu wypuszczamy w świat reklamy, które mają realizować Twój cel biznesowy. Ważne: działam od budżetów 5k PLN w górę.
 2. Wdrożenia i optymalizacja Google Analytics 4 – bez względu na Twój poziom wiedzy, pomogę Ci w prostym zrozumieniu działania GA4. Przeprowadzę Cię przez interfejs, zajmę się konfiguracją i będę na bieżąco odpowiadać na Twoje pytania oraz przeprowadzać analizy, które mają na celu wspierać lepsze wykorzystanie danych w biznesie.
 3. Wdrażanie i ustawianie Google Tag Managera – chcesz mierzyć sprzedaż konkretnych produktów, liczbę wysłanych formularzy lub pobrań e-booka? Żaden problem, zajmę się kompleksową konfiguracją, abyś nie musiał lub musiała się tym martwić.
 4. Raporty Looker Studio (Google Data Studio) – pracuję na szablonach, ale działam także na życzenie klienta, stworzę czytelny i zrozumiały raport, który będzie dla Ciebie dostępny 24/7.
 5. Kompleksowe wdrożenie analityki webowej (Piksel FB, GA4, Google Ads, LinkedIn, e-mail) – chcesz spiąć wiele źródeł w jednym miejscu, ale nie wiesz jak? Zajmę się technicznymi aspektami i przygotuję Twoją analitykę na tsunami sprzedaży!

Jeśli chcesz, możesz też do mnie napisać bezpośrednio na maila już teraz na kinga@lightbubbleagency.com. Nie odbieram telefonów, jednak na maila zaglądam regularnie i odpowiadam bardzo szybko.

Gdzie mnie spotkasz?

Jestem hiperaktywna i przebywanie wśród innych pasjonatów biznesu i marketingu, tylko napędza mnie do działania. Poniżej kilka miejsc, w których możesz podejrzęc kim jestem, co robię i jakie mam podejście do swojej pracy, którą wyjątkowo kocham.

Konferencje branżowe

Na SEM Waw #2 miałam okazję być panelistką, gdzie wraz z dwoma innymi ekspertkami poruszałyśmy kwestię reklam, analityki, współpracy z klientami a przede wszystkim, tego jaką rolę odgrywa zaufanie i wspólne rozumienie swojej roli.

SEM Waw

Miałam przyjemność przemawiać na konferencji SEM Krk #17 a także Internet Beta – poniżej pełna rozmowa dla Grupy Icea, która została nagrana właśnie podczas tej konferencji. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i poznawać ludzi z mojej branży. Regularnie jeżdżę na konferencje marketingowe, gdzie ładuje swoje baterie do dalszej pracy i zawsze zbieram najciekawsze smaczki do testów i dalszego rozwoju.

Wpis gościnny z zakresu performance marketingu

Owocem mojej pasji, czyli pisania, jest niniejszy blog, jednak równie chętnie udzielam się w branżowych pismach. Mój debiut odnotowałam w nowym magazynie „Digital Now”, gdzie rozpisałam kroki wchodzenia na rynki zagraniczne z wykorzystaniem Google Ads. Kocham pisać i chętnie wspieram w tym innych.

Webinary digital marketing

Miałam przyjemność udzielać się ostatnio na webinarze organizowanym przez Deva Group w tematyce GA4. Prowadzenie szkoleń zarówno online jak i stacjonarnie wymaga sporego przygotowania, zatem zawsze czerpię ogromnymi garściami z feedbacku po takich wydarzeniach. W przyszłości marzy mi się moja własna seria webinarów.

Rozmowa o analityce B2B

Na zaproszenie firmy Macopedia wraz z Tomkiem Grzemskim mieliśmy okazję zagłębić się w tajniki analityki B2B. Zapraszam na przesłuchanie ponad godzinnej, i jakże budzącej we mnie nadal silne emocje, rozmowie. Dlaczego? Bo analityka w B2B to temat rzeka i ilu ekspertów, tyle podejść!

Bezpłatny kurs o analityce dla LH.pl

Jakby tego było mało, dołożyłam swoją cegiełkę w projekcie edukacyjnym organizowanym przez LH.pl. Projekt zakłada szerzenie wiedzy o analityce internetowej wśród osób, które zaczynają swoją przygodę z platformą WordPress.

LH

Inne

Zajmujesz się digital marketingiem i poszukujesz nowych pomysłów? Jestem kreatywna i uwielbiam odkrywać nowe dziedziny marketingu. Do tego mam zacięcie analityczne, stąd przede wszystkim kieruję się liczbami i danymi o Twoim biznesie.

Porozmawiajmy, skontaktuj się ze mną pisząc na maila kinga@lightbubbleagency.com bądź napisz do mnie bezpośrednio na Linkedinie lub wypełnij poniższy formularz.

Warunki współpracy

Przeczytaj to, zanim wyślesz formularz!

 • traktuję swoją pracę oraz Twoje projekty poważnie i oczekuję takiego samego traktowania – jeśli wysyłam Ci wiadomość, docenię chociaż lakoniczną odpowiedź
 • współpracuję przy Google Ads z budżetami min. 5000 zł – jeśli nie jesteś gotów na inwestycje w reklamy, rozważ komplementarne usługi
 • działamy w zaufaniu, że każda ze stron wie, co robi – jeśli powierzysz mi swoje konta, zaopiekuję się nimi w 100% i nie ma potrzeby, żebyś Ty ręcznie wprowadzał zmiany

Do przeczytania wkrótce!

Wyślij formularz


  Firma Light Bubble Agency wykorzystuje dane kontaktowe użytkownika, aby informować go o produktach i usługach. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania tych powiadomień. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu rezygnacji z subskrypcji, naszych zasad ochrony prywatności oraz tego, w jaki sposób zobowiązujemy się do ochrony i poszanowania prywatności, należy zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.

  Certyfikaty Google Ads

  Google Ads ShoppingGoogle Ads searchGoogle Ads Display