Cześć, nazywam się Kinga Sroka i cieszę się, że jesteś. Zawodowo pomagam biznesom online istnieć w internecie.

Specjalizuję się w reklamach Google Ads, wykładam na uczelniach wyższych, piszę teksty dla portalu technologicznego DailyWeb. Swój warsztat marketingowy szlifowałam w agencjach digitalowych a także dużych organizacjach takich jak Allegro czy OLX Group.

Pracuję w digital marketingu od ładnych paru lat i w tym czasie bardzo mocno rozwinęłam kilka swoich projektów, w tym ten który napawa mnie dumą najbardziej – prowadzę konsultacje marketingowe oraz działania reklamowe pod marką Light Bubble Agency. Stacjonuję w Berlinie, działam globalnie w języku angielskim oraz polskim.

Czym się zajmuję?

  1. Google Ads – od podstaw, po audyt i wdrożenie, aż do analizy i optymalizacji
  2. Wdrożenia i optymalizacja Google Analytics 4
  3. Wdrażanie i ustawianie Google Tag Managera
  4. Raporty Looker Studio (Google Data Studio)
  5. Kompleksowe wdrożenie analityki webowej (Piksel FB, GA4, Google Ads, LinkedIn, e-mail)

Jeśli chcesz, możesz też do mnie napisać bezpośrednio na maila kinga@lightbubbleagency.com.

Konferencje branżowe

Miałam przyjemność przemawiać na konferencji SEM Krk #17 a także Internet Beta – poniżej pełna rozmowa dla Grupy Icea, która została nagrana właśnie podczas tej konferencji. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i poznawać ludzi z mojej branży. Regularnie jeżdżę na konferencje marketingowe, gdzie ładuje swoje baterie do dalszej pracy i zawsze zbieram najciekawsze smaczki do testów i dalszego rozwoju.

Odcinek „Zapytaj o SEO” na temat GA z moim udziałem

Wpis gościnny z zakresu performance marketingu

Owocem mojej pasji, czyli pisania, jest niniejszy blog, jednak równie chętnie udzielam się w branżowych pismach. Mój debiut odnotowałam w nowym magazynie „Digital Now”, gdzie rozpisałam kroki wchodzenia na rynki zagraniczne z wykorzystaniem Google Ads. Kocham pisać i chętnie wspieram w tym innych.

Artykuł mojego autorstwa „Przygotowanie konta Google Ads na ekspansję zagraiczną”

Webinary digital marketing

Miałam przyjemność udzielać się ostatnio na webinarze organizowanym przez Deva Group w tematyce GA4. Prowadzenie szkoleń zarówno online jak i stacjonarnie wymaga sporego przygotowania, zatem zawsze czerpię ogromnymi garściami z feedbacku po takich wydarzeniach. W przyszłości marzy mi się moja własna seria webinarów.

Byłam jedną z prelegentek podczas webinaru

Inne

Zajmujesz się digital marketingiem i poszukujesz nowych pomysłów? Jestem kreatywna i uwielbiam odkrywać nowe dziedziny marketingu. Do tego mam zacięcie analityczne, stąd przede wszystkim kieruję się liczbami i danymi o Twoim biznesie.

Porozmawiajmy, skontaktuj się ze mną pisząc na maila kinga@lightbubbleagency.com bądź napisz do mnie bezpośrednio na Linkedinie.

Do przeczytania wkrótce!

Wyślij formularz

Certyfikaty Google Ads

Google Ads ShoppingGoogle Ads searchGoogle Ads Display