Mam nieskrywaną przyjemność zaprosić Was na moją pierwszą taką, a jakże ważną i potrzebną, rozmowę o Google Analytics! Rozmowa była nagrana na Linkedin Live, ale już dzisiaj możecie obejrzeć zapisane nagranie i dowiedzieć się wielu ciekawostek zza kulis świata analityki internetowej!

Królowa polskiego Google Analytics – Martyna Zastrożna

Mojej rozmówczyni specjalnie przedstawiać nie trzeba – Martyna Zastrożna, znana także jako „królowa polskiego Google Analytics”. Podczas tego spontanicznie wymyślonego wydarzenia, hasłem przewodnim będzie nieubłagany temat, którego nie można odpychać już bardziej. Google Analytics 4 nie da o sobie zapomnieć, a pozostanie nam zaledwie kilka miesięcy, aby się z nim oswoić.

O mojej rozmówczyni

Bio pochodzi ze strony Martyny: http://zastrozna.pl.

Nazywam się Martyna Zastrożna i jestem entuzjastką marketingu internetowego i użytecznych stron internetowych. Zawodowo zajmuję się analityką (a wcześniej: SEO) w największym polskim serwisie e-commerce. Z nieskrywaną fascynacją przyglądam się też tabelkom i wykresom w Google Analytics, o którym napisałam dwie książki: „Google Analytics dla marketingowców” i „Google Analytics w biznesie. Przewodnik dla zaawansowanych”. Chętnie dzielę się wiedzą ze studentami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i uczestnikami szkoleń.

O czym rozmawiamy?

Jak przystało na prawdziwe świętowanie Dnia Kobiet, o najciekawszych zagadnieniach analityki internetowej, okolicznościach powstania Google Analytics 4 i tego, jak opanować strach przed jego poznaniem.

Dla kogo wydarzenie może okazać się ciekawe?
Wszyscy miłośnicy GA4 będą mogli na żywo zadawać pytania Martynie, a ja będę czuwać nad naszą dyskusją. Format będzie luźną, kameralną rozmową i swobodną wymianą doświadczeń. Mam nadzieję, że przekona początkujących adeptów analityki do dalszego szlifowania swojej wiedzy, jak i rozbudzi dalsze zainteresowanie GA4 tych zaawansowanych.

Posłuchaj całego nagrania z Martyną poniżej lub sprawdź wydarzenie na Linkedinie!